شرکت موج افزار مهرگان کیش ارائه کننده راهکارهای تلویزیون تعاملی IPTV

مجتمع های مسکونی با افزایش آرامش و آسایش، خانه ای امن و مناسب برای محفل گرم خانواده فراهم کرده اند. استفاده از سامانه تلویزیون تعاملی ویناک در مجتمع های مسکونی، در کنار حذف برخی هزینه های جانبی نگهداری تجهیزات و تامین محتوا، لذت بهره بردن از تماشای تلویزیون را افزایش می دهد. تامین مرکزی محتوا، دسترسی کنترل شده به دوربین های نظارتی، مدیریت خدمات رفاهی، اطلاع رسانی پیام های عمومی و اختصاصی و جمع آوری نظرات و رای گیری از مزایای سامانه تلویزیون تعاملی ویناک در مجتمع های مسکونی می باشد.

امکانات کاربردی تلویزیون تعاملی مسکونی

تلویزیون‌ های تعاملی چیزی فراتر از تلویزیون هستند. با کمک این نوع تلویزیون سرگرمی را به خانه خود می‌ آورید. تلویزیون‌ های تعاملی مسکونی راحتی و آسایش را با خود به همراه می‌ آورند. تلویزیون‌ های نسل آینده‌ ای که در خدمت شما هستند تا همان چیزی را در اختیار شما قرار دهند که دوست دارید.

تلویزیون تعاملی مسکونی

تلویزیون تعاملی چیست؟

تلویزیون‌ های تعاملی یا آی پی تی وی نوعی از تلویزیون هستند که در هتل‌ ها، بیمارستان‌ ها، سازمان‌ ها، ادارات و مکان‌ های مسکونی از آن استفاده می‌ کنند.

اما این نوع تلویزیون به کمک اینترنت کار کرده و توسط شرکت‌ های ارائه دهنده شخصی سازی می‌ شوند. تلویزیون‌ ها به دستگاهی متصل می‌ شوند و برنامه‌ های خود را از آن دریافت می‌ کنند.

 

از تلویزیون‌ های تعاملی در کجا استفاده می‌کنند؟

اکنون که با تلویزیون‌ های تعاملی آشنا شده‌ اید، شاید برایتان سوال باشد که از آن در کجا استفاده می‌ کنند.

استفاده از تلویزیون‌ های تعاملی بسیار گسترده‌ است. شرکت‌ های مختلف آن را شخصی سازی کرده و در اختیار سازمان‌ ها قرار می‌ دهند. اما مهم‌ ترین استفاده از آن به موارد زیر باز می‌ گردد.

سازمان‌ها

بیمارستان‌ها

هتل‌ها و مراکز اقامتی

مجتمع‌های مسکونی

بدون شک استفاده از هر کدام از آنها در بخش‌ های مختلف نیازهای متفاوتی را نیز برآورده می‌ کند. برای مثال برنامه‌ ها و مخاطبان تلویزیون تعاملی بیمارستانی با تلویزیون تعاملی مسکونی کاملا متفاوت است.

تلویزیون تعاملی مسکونی چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده که دیر به خانه رسیده‌ اید و برنامه محبوب خود را نیز از دست داده‌ اید. یا دوست دارید یک سرگرمی داشته باشید.  در عصر فعلی که نیاز کاربران به گجت‌ های هوشمند روز به روز افزایش می‌ یابد. آن‌ها مجبورند وسایل زیادی را خریداری کنند تا نیازهای خود را برطرف کنند. برای مثال اهالی یک خانه علایق خاص خود را دارند. به همین دلیل به رادیو، تلویزیون موبایل، ماشین حساب، و… نیاز دارند.

اما چه می‌ شود وسیله‌ ای تهیه کرد که همه این‌ها را با هم در کنار یکدیگر داشته باشد؟ تلویزیون تعاملی مسکونی دقیقا همین وسیله خواهد بود.

این نوع تلویزیون دارای محتواهایی است که مخصوص منزل و خانواده طراحی شده است. مجموعه‌ ای کامل از انیمیشن‌ها، سریال‌ های روز دنیا، فیلم‌ های سینمایی و… در اختیار شما است.

می‌ توانید هر جایی که دوست دارید فیلم را متوقف کرده و دوباره آن را پلی کنید. به کمک آن می‌ توانید خود را از نصب نرم افزارهای مختلف نیز نجات دهید. در ادامه بیشتر در مورد امکانات تلویزیون‌ های تعاملی مسکونی صحبت خواهیم کرد.

امکانات تلویزیون‌ های تعاملی مسکونی

تلویزیون‌ های تعاملی مسکونی تنها برای نمایش محتواهای از پیش تعیین شده طراحی نشده‌ اند. بلکه می‌ توانید از آن برای موارد دیگری نیز استفاده کنید.

یک وسیله عالی برای بازی‌ های دسته جمعی است. بر روی آن بازی‌ های مورد علاقه خود را نصب کرده و بازی کنید.

می‌ توانید از آن برای دریافت شبکه‌ های رادیویی استفاده کنید. برنامه‌ های رادیویی مورد علاقه خود را از تلویزیون تعاملی مسکونی دنبال کنید.

می‌ توانید برنامه‌ های مورد علاقه خود را ضبط کرده و بعدا تماشا کنید.

از آن برای تنظیم تایمر ساعت و زنگ خوردن روزانه استفاده کنید.

یک تلویزیون تعاملی قابلیت اذان گویی دارد. بنابراین دیگر لازم نیست نگران از دست دادن نماز اول وقت باشید.

فیلم‌ ها، سریال‌ ها و محتواهای چند رسانه‌ ای صوتی و تصویری دیگر را از دست ندهید.

همه خانواده‌ ها دوست دارند محیطی امن و سرشار از آرامش را برای خود فراهم کنند. به کمک تلویزیون تعاملی مسکونی دیگر نگران محتوای نامعتبر و نامناسب نخواهید بود. تلویزیون تعاملی مخصوص مناطق مسکونی هزینه‌ های جانبی را برای شما کاهش داده و تامین محتوای مورد علاقه خودتان را امکان پذیر می‌ کند. از این رو می‌ توانید با تهیه این نوع تلویزیون، بعد دیگری از سرگرمی را تجربه کنید.

پیمایش به بالا